Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'force_https' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
DESKA TARASOWA z modrzewia syberyjskiego
  • tel. +48 609 737 799


Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail z wystawioną fakturą proformą, na której znajduję się numer rachunku na, który powinien dokonać przelewu.
W przypadku wpływu środków na rachunek Krainy Drewna Sp.zo.o. towar zostaje wysłany do Klienta, w teminie uzgodnionym z klientem po zaksięgowaniu srodkow.

Przy odbiorze (w magazynie w Siedlcach)

Klient może dokonać zapłaty gotówką za towar w magazynie firmy Kraina Drewna Sp.zo.o w Siedlcach przy ul. Stefana Starzyńskiego 6.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.

Przedpłata

Jeśli klient chce zarezerwować towar (aby mieć pewność dostępności) a w terminie późniejszym odebrać wymagana jest zaliczka. W takim przypadku Klient otrzymuje e-maila z wystawioną fakturą zaliczkową gdzie znajduje się numer rachunku na który należy dokonać płatności. Po opłaceniu całości kwoty na fakturze towar zostaje wysłany do klienta lub odebrany osobiście w magazynie w Siedlcach.

Cena za transport oraz terminy sa ustalane indywidualnie przy każdym zamówieniu,w zaleznosci od ilości oraz miejsca dostarczenia.