Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'force_https' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
DESKA TARASOWA z modrzewia syberyjskiego
  • tel. +48 609 737 799

SYBERIA (WIDEO)

Prestiżowy Wszechrosyjski konkurs „Najlepsze korporacyjne wideo – 2016” ogłosił zwycięzców. Film Syberia został mianowany jako najlepszy w nominacji Corporate news, videoblog, TV!

Premiera filmu wizerunkowego Syberia odbyła się na 19-leciu Korporacji „Syberyjskie Zdrowie” w Petersburgu. Jest to opowieść o zadziwiających bogactwach naturalnych i pięknie Syberii – jednego z ostatnich nietkniętych zakątków naszej planety! Jest to historia o trudnodostępnych regionach, w których mało kto był, o prawdziwej Syberii, gdzie rosną rośliny nieuprawne, a wokół są nieprzebyte lasy…

Wydanie filmu poprzedzała duża i niesamowicie ciekawa praca. Scenariusz filmu osobiście kontrolował Kierownik Centrum Naukowo-Innowacyjnego Korporacji „Syberyjskie Zdrowie” Jurij Gyczew. Pomysł został wcielony w życie przez firmę filmową „Obraz świata”.

Alena Olejnik, redaktor naczelny firmy filmowej „Obraz świata”: „Są takie szczęśliwe projekty, kiedy wszystko się udaje: i pogoda nie zawiodła, i prowadzący na poziomie… W tym filmie po raz pierwszy wykorzystaliśmy najnowszy sprzęt dla fotografii lotniczej – każdy obraz trzeba było uzyskać jak cenne kopaliny naturalne. Uważamy, że piękno i skalę Syberii można pokazać tylko w porównaniu z człowiekiem. Syberia jest po prostu olbrzymia… Czasem trzeba wzbić się w powietrze, żeby zobaczyć szerokość rzek i niekończący się las. Postawiliśmy na to, i nam się udało!” Zapraszamy do obejrzenia cudownego filmu-zwycięzcy o Syberii i Korporacji „Syberyjskie Zdrowie”!