Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'force_https' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
DESKA TARASOWA z modrzewia syberyjskiego
  • tel. +48 609 737 799

Modrzew czy WPC??

planken-listv_01 Porównanie zalet i wad WPC i modrzewia syberyjskiego.

(więcej…)

OSOBLIWOŚCI MONTAŻU DESEK ELEWACYJNYCH Z MODRZEWIA SYBERYJSKIEGO

planken-listv_01 Deska elewacyjna to rodzaj suchej deski heblowanej bez wpustów i rowków o okrągłych lub ukośnych stronach. Jednym z najbardziej popularnych jest deska elewacyjna z modrzewia syberyjskiego. Dzięki smole tego drewna wyroby nie gniją i w nich nie pojawiają się owady. Samo z siebie drewno jest bardzo wytrzymałe, dlatego porównują je z dębem. A nasycony kolor i niezwykłe rysunki drewna nadają każdemu wyrobowi stylowości i oryginalności.

(więcej…)

OGRODZENIE DREWNIANE: PRZYKŁADY I POMYSŁY

Ogrodzenie drewniane — to popularny rodzaj ogrodzenia działki, które mimo funkcji ochronnej odgrywa też rolę elementu wzornictwa krajobrazowego. W odróżnieniu od budowania masywnego ogrodzenia z betonu, kamienia lub cegły, montaż ogrodzenia drewnianego kosztuje taniej, nie wymaga wykorzystania ciężkiego sprzętu i istotnego wysiłku fizycznego. Oprócz tego, towarzyszy mu minimalna interwencja do obecnego krajobrazu działki.

(więcej…)

WYROBY Z DESEK TARASOWYCH

Патио Patio i tarasy — to najbardziej rozpowszechnione wyroby produkowane z wykorzystaniem desek tarasowych, pokładowych z modrzewia syberyjskiego.

(więcej…)

MONTAŻ WYROBÓW

Reguły układania desek tarasowych

(więcej…)

TECHNOLOGIA PRODUKCJI DESEK TARASOWYCH Z MODRZEWIA SYBERYJSKIEGO

Firma Kraina Drewna chce opowiedzieć Państwu o technologiach produkcji desek tarasowych i chętnie zaoferuje najlepsze deski tarasowe z modrzewia syberyjskiego własnej produkcji.

(więcej…)