Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'force_https' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
DESKA TARASOWA z modrzewia syberyjskiego
  • tel. +48 609 737 799

Kraina Drewna Sp.z o.o. jest największym importerem i równocześnie producentem wyrobów z modrzewia syberyjskiego w Polsce. Większość naszej produkcji trafia na dzień dzisiejszy na rynek niemiecki oraz szwajcarski. Z modrzewia syberyjskiego robimy wszystko: deska tarasowa, deska elewacyjna, deska elewacyjna romb, legary.

Surowiec do naszej produkcji pochodzi bezpośrednio z Syberii, a dokładnie z obwodu Irkutskiego( rejon jeziora Bajkał) oraz Krasnojarskij kraj( brzeg rzeki Angara). Gdzie ze względu na bardzo zmienne i warunki klimateczne drewno przez długi czas się hartuje i staje się bardzo mocnym, które po takim hartowanie jest odporny na warunki atmosferyczne i przez długie lata sluzy i cieszy oko..

W naszą produkcję zaopatrujemy wykonawców tarasów i elewacji, deweloperów, składów budowlanych jak i prywatnych inwestorów, którym zależy na jakości drewna.

Dzięki fachowej wiedzy i kompleksowemu podejściu pomożemy Państwu dobrać odpowiedni materiał z asortymentu, jak również podpowiemy jaka ilość materiału będzie potrzebna w zależności od wymiarów Państwa obiektu.

MY:

  • śledzimy współczesnych trendów wykorzystywania drewna naturalnego w architekturze, budownictwie, wyposażeniu wnętrz i stale oferuje to naszym klientom;
  • spełniamy wszelkiego rodzaju oczekiwania klientów nawet te dla innych niewykonalne, są dla nas wykonalne. Liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta;
  • ciągle poszerzamy zakres naszej sprzedaży na rynki europejskie jak i wschodnie;
  • cenimy niestandardowe oraz twórcze podejście naszych klientów i z chęcią realizujemy odważne designerskie rozwiązania;
  • dla nas liczy się KAŻDY klient, czy to osoba chcąca ułożyć 10m2 tarasu czy skład budowlany z dużym zapotrzebowaniem, jesteśmy pewnym partnerem dla każdego.

Nasz surowiec pochodzi z:

Ulkan, obwód Irkutski (jezioro Bajkał) Ogólna powierzchnia zajeta lasami wynosi 1630 tys ha (87% terytorium obwodu). Zapasy lasu w większości składają się z sosny, swierku,kedru oraz modrzewia syberyjskiego. Magistralnij, obwód Irkutski(jezioro Bajkał) Lasy w większości składają się z sosny oraz modrzewia syberyjskiego. w.Boduczany,Krasnojarskij kraj Wioska Boguczany znajduje się na lewym brzegu rzeki Angara. Powierzchnia lasów Krasnojarskiego kraju wynosi 168,1 mln ha, co wynosi 71% całego obwodu. Zapasy drewna przemysłowego wynoszą 14.4 mld m3, co wynosi 18% ogólnorosyjskich zapasów drewna. Większa połowa lasów Krasnojarskiego kraju stanowi modrzew syberyjski.